ARASSAN İMALAT


Makine yedek parça imalatı ciddi anlamda uzmanlık gereken bir konudur. Kaliteli ekipman, tecrübeli personel ve üretilecek yedek parçanın özelliklerine göre ergonomik olarak dizayn edilmiş üretim süreçleri gerektirir.

Arassan imalat olarak sektördeki tecrübemiz ve makine yedek parça imalatı konusunda uzmanlaşmış kadromuzla günümüz sektör ihtiyaçlarına kısa sürede makul çözümler sunmaktayız. Modern makine parkurumuz ve hassas kalite kontrol süreçlerimizle, yedek parça üretim çalışmalarımız sürekli olarak kontrol altındadır. İmalat sürecinin en başından teslim aşamasına kadar her bir istasyonda titizlikle uygulanan kalite kontrol süreçlerimiz hataya yer bırakmayacak ve kalite politikamız gereği müşteri memnuniyeti ilk sırada tutularak üretim süreci tamamlanacaktır.

Makine yedek parça imalatı konusunda kalite, sonucu doğrudan etkileyen en önemli kalemlerden biridir. Doğru kalitede imal edilmiş bir yedek parça pahalı olsa da güvenlidir, garantilidir, işini daha iyi yapar ve kaliteli malzemeden üretilir.

Maliyetten kaçmak için üretilmiş kalitesiz ve ucuz yedek parçalar daha kısa ömürlüdür ve görevi tam yapamadığında diğer aksamları da olumsuz etkileyebilir. Ayrıca montajda sorun yaşama ihtimali de unutmamak gerek.

Bu sebeplerden makine yedek parça imalatı hususunda gerekli sertifikalara sahip, sektörde tanınmışlığı ve referansları olan firmaları tercih etmeniz kesinlikle çok önemlidir.

Seri parça üretimi konusundaki tecrübemiz, çağın gereksinimlerine uygun makina parkımız ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizin çoğunun paylaştığı ortak vizyonlarının gerçekleştirildiğini ve ardından büyük miktarlarda yeniden üretim siparişi aldığımızı gururla görmekteyiz. Ürün anlayışından başlayarak, mühendislerimiz ve operatörlerimiz tasarımınızı tüm seri üretim süreci boyunca yakından izler, en karmaşık tasarımlarınız bile hassas CNC işleme tekniklerimizle kusursuz bir şekilde seri üretilebilir. Arassan imalat 25 senedir başta İtalya olmak üzere İspanya ve Amerika’ya ihracat yapmaktadır.